„Lokio būrio“ savaitgalis šeimoms

Jaučiatės pavargę ar įstrigę kasdienių rūpesčių rate, žinių ir interneto reklamų debesyje? Sprendimas paprastas – atvykti į „Lokio būrio“ savaitgalio šeimoms stovyklą pabūti tikrojo žmogiškojo ryšio zonoje be interneto ir televizijos!

„Lokio būrio“ savaitgalis šeimoms – tai laikas, skirtas saviugdai ir poilsiui, tai būdas visai šeimai per trumpą laiką patirti jaunuoliams skirtos „Lokio būrio“ stovyklos nematomą ir iš dalies matomą puses, sudarančias Šviesos kario dvasios pamatus, kuriems ugdyti ir rengiama „Lokio būrio“ stovykla.
.
Kiekviename mūsų gyvenantis vaikas trokšta nuotykių, nes gyvenimas ir yra nuotykis. Kiekviena diena yra nuotykis. Šiandiena yra nuotykis. Rytoj prasidės kitas. Mūsų gyvenimai yra neatrasti kontinentai. Šviesos karys visada atviras galimybėms išmokti ką nors naujo. Jis drįsta elgtis kaip vaikas: šėlioti, žaisti, uždavinėti naivius klausimus, kalbėti kvailystes, kuriomis jis pats netiki. Tačiau ir nekaltai linksmindamasis jis nepaleidžia iš akių savo misijos. Šis savaitgalis suteiks jums galimybę išlaisvinti savo vidinį vaiką, pabūti vaiku. Per drauge praleistą „Lokio būrio“ savaitgalį jūs, visa šeima, sustiprėsite kaip vienis, išmoksite visų bendrai patiriamą kasdienybę nukreipti šeimos tvirtybę kuriančios šviesos keliu, padėti vieni kitiems bei visiems artimiesiems augti ir siekti gėrio bei darnos, bendrystės šeimoje ir platesniame artimųjų rate.
„Lokio būrio“ savaitgalis skirtas kiekvienam, norinčiam atitrūkti nuo darbų rutinos, atgauti jėgas, patobulėti dvasiškai. Jokio išankstinio pasiruošimo ar specialių žinių čia nereikia!

SAVAITGALIO METU JŪSŲ LAUKIA: Įvairios veiklos tėčiams ir sūnums, mamoms, dukroms ir visai šeimai kartu, Praktinės ir kūrybinės užduotys, Pokalbiai prie laužo. Detalesnę programą ir atmintinę gausite užsiregistravę.
VIETA: Pavartėnų kaimas, Daugų seniūnija, Alytaus rajonas.
KADA ATVYKTI: 2020 m. gegužės 22 d. nuo 18.00 iki 19.00 val.
STOVYKLOS KAINA: 100 eurų žmogui. Jei iš vienos šeimos dalyvauja daugiau nei 2 asmenys, taikome 10% nuolaidą nuo kainos vienam žmogui.

Kviečiame registruotis

STOVYKLOS DATA: 2020 m. gegužės 22–24 d.